| 21434325124523 a întrebat:

Salut
stie cineva ce site-uri trebuie sa fac ca sa aduc mi de vizitatori sau ce trebuie sa fac ca sa aduc vizitatori
mersi

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ineti SEO, pui osul la treaba si in cateva luni o sa apara si traficul.

Răspuns utilizator avertizat
| gabriel87000 a răspuns:

Pai platesti ca sa ai trafic cat de repede daca nu ai bani o iei de jos si in cateva luni iti aduci vizitatori. daca ai nevoie repede te inscri pe un site de generat trafic de vizitatori si platesti

| 21434325124523 explică (pentru gabriel87000):

Tu chiar crezi ca asta cu cumparare trafic o sa mearga sau o sa vad ca mi-a inchis contul de la adfly si de la servarul de unde mi-am facut site-ul?

| gabriel87000 a răspuns (pentru 21434325124523):

Pai da si tu niste date mai concret despre ce site ai nevoie de trafic. daca vb de adfly e clar acolo ai nevoie de multe vizualizari pentru a face bani

| 21434325124523 explică:

Pai nu este ilegal asta cu generare de trafic?