| 21434325124523 a întrebat:

Salut
stie cineva cum sa fac bani din site-ul meu si cum sa aduc vizitatori?
mersi

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Il mometizezi cu ajutorul adsense.

Vizitatori ii aduci prin multa multa munca si rabdare facand SEO

| K0sti a răspuns:

Ia si citeste: http://moz.com/beginners-guide-to-seo
Despre ce e site-ul tau?

| AdyColt a răspuns:

Fa-ţi o pagina pe fb despre site, chiar mai multe ar fi mai bine ca sa atragi utilizatori mai mulţi. Si da, cred ca cea mai buna soluţie pentru reclama ar fi www.2parale.ro.

| Joker1305 a răspuns:

Ca sa faci bani, poti cu ajutorul reclamelor prin site-ul www.2parale.ro :) iar ca sa faci vizitatori, iti recomand cu ajutorul retelelor de socializare;)

| AdrianSandu a răspuns:

Depinde ce fel de site ai. Poți crea și vinde propriile tale produse, poți vinde produsele altora printr-un program de afiliere, sau să-l monetizezi cu Adsense.

Poți atrage vizitatori prin crearea de pagini de facebook, Google+ pentru site-ul tău, îți optimizezi site-ul d.p.v. SEO, construiești linkuri către site-ul tău, înregistrezi site-ul la Google, creezi conținut masiv pe site, video-uri pt. youtube, etc.

Te pot ajuta cu asta, eu am site-ul meu și mă ocup de toate astea, și vând și produsele mele.

Mă poți contacta pe email la sanduadrian11@gmail.com, facebook https://www.facebook.com/SanduAdrian11?ref=hl, și vorbim mai multe.

Succes.