| 21434325124523 a întrebat:

Salut
stie cineva cum as putea sa fac sa aduc mi/milioane de vizitatori pe site-urile mele adica cam ce trebuie sa fac, prima dupa mine ar fi sa pun un translator pe site ca sa fie international si m-am gandit sa fac un site de forum unu de videoclipuri nu imi mai vin in minte idei mai dadetimi idei
mersi

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Inveti seo, si dupa o ce iti dai seama cu ce se mananca te pui pe munca. Dupa cateva luni bune o sa incepi sa vezi si rezultate

| K0sti a răspuns:

laughing Ca sa ai milioane de utilizatori, iti trebuie o intreaga redactie in spate, plus investitie de zeci de mii de euro!

| MusicFeelings_Maryan_1994 a răspuns:

Salut, pentru a aduce asa de mult trafic, ai nevoie de o investitie serioasa.
Nu te axa asa de mult pe cantitatea traficului. Degeaba ai 1 milion de vizitatori unici daca nimeni nu cumpara de pe site.
Trebuie sa te intereseze in primul rand calitatea traficului. Practic, acel trafic trebuie convertit in ceva. Asadar, axeaza-te pe trafic de calitate.
Invata SEO la modul cel mai serios si dupa poti aduce foarte multi vizitatori pe site-ul tau.
Conditia este ca trebuie sa muncesti serios si sa ai o viziune pe termen lung.
Afla mai multe despre optimizarea SEO aici:
http://comertpenet.com/optimizare-seo/