| Flacără0000 a întrebat:

Salut, stiti cumva in cat timp se face un transfer international, gen cineva mi-a trimis niste bani prin ING, din Belgia, iar eu am BRD si a pus joi seara pe la 18:00 cam asa, imi pot ajunga luni sau trebuie sa astept mai multhappy?

2 răspunsuri:
| zilog a răspuns:

1 oră
Ai primit și tu un e-mail dinăla prin care un pinț bogat din Bulgaria
iti da bani si trebuie sa ii dai toate datele
sau un interesat te iubeste si i-ai dat toate datele de la contul tau
asa ca vezi sa nu ramâi fără bani pe card sai mai bine chiar cu un credit la care să plătești câțiva ani
in Bulgaria exită mulți racheți sarlatani excroci criminali așa că
ai grija

| Flac?r?0000 explică (pentru zilog):

Mmm.....nu, frate-miu mi-a trimis, wtf