| AndreiMihaiLNM a întrebat:

Salut, cum pot plati cu cardul de la Banca Transilvania prin aplicatie de pe IOS facturi si altele? Pe Android ma lasa, pe IOS nu. Aveti vreo idee?

3 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

In primul rand depinde ce vrei sa platesti, daca ai mastercard poti folosi Masterpass, sau daca ai abonament Orange poti folosi Orange money si tot asa; iti legi contul la aplicatiile respective si poti plati cu ele direct ce vrei, iar aplicatia iti retrage banii de pe card. Sunt foarte multe variante.

| AndreiMihaiLNM explică (pentru CM7YRE):

Facturi, roviniete