| Numele25257673322 a întrebat:

Ma numesc Alex si nu stiu cum sa fac bani pentru ca mama nu imi da alocatia si mi-a pus pe card pentru varsta de 18ani la majorat. Tata zice ca daca strang bani ma lasa sa imi iau ce vrau.Eu vreau sa imi cumpar o consola care costa 1000milioane si nu stiu cum sa strang repede bani.Ma puteti ajuta

3 răspunsuri:
| AirănMeidăn a răspuns:

1000 milioane?

| Nonameagain a răspuns:

Alocatia ta este pentru hrana, imbracaminte si tot ce e legat de intretinerea ta. Restul, sint mofturi de copii rasfatati. Daca parintii te pot intretine fara sa se atinga de alocatie, e minunat. Mai ales ca, tot la tine vor ajunge.

| Numele25257673322 explică:

Sory 10milioane