| Pitbullllll a întrebat:

Am 17 ani si de curand mi-am dat seama ca termin liceul iar eu nu stiu ce sa fac pe viitor asa ca m-am gandit sa devin antreprenor, da stiu nu e usor, dar nimic nu e usor asa ca va rog sa ma ajutati cu idei de mici "afaceri" pe care sa le pot incepe de acum, multumes anticipat! Dau funda

2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Afacerile sunt în producție, comerț sau servicii.
Iată idei.
http://drumspresucces.com/50-de-idei-de-afaceri-cu-o-investitie-minima/

| Andra9pk a răspuns:

Măi,ca antreprenor poate sa-ti mearga, poate sa nu-ti mearga. majoritatea au si ceva la baza(o calificare)
Multi lucreaza intr-un anumit domeniu, vad ce si cum. apoi isi deschid ei afacerea proprie cu cele invatate.
Iti deschizi afacerea, dar nu e usor sa o mentii si sa ai productivitate..mai ales ca incepator.
Plus ca nu trebuie sa ai doar banii de investitie initiala.
Ia in calcul si ce iti place sa faci, la ce esti bun si te pricepi. si ce este "de viitor".