| AnOnImuSS1 a întrebat:

am o problema : lucrez de 2 luni si vreau sa iau niste produse in rate se poate si daca am 2 luni lucrate? multumesc

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cum adica sa scoti? Poate sa cumperi.

| RAY a răspuns:

Logic ca nu, macar 6 luni, trebuie o garantie, desi e o aiureala ca maine poti fi dat afara si daca ai 6 luni dar asa vor banciile

| RAY a răspuns:

Uite despre ce vorbesc

https://campanii.cardavantaj.ro/......oogle.html

Fără adeverinţă de venit şi fişă fiscală
sau alte documente justificative

Nu mai ai nevoie de NICIUN document de venit pentru a obţine o limită de credit de maxim 6. 000lei*, dacă veniturile înregistrate de tine sunt din salarii sau pensii**!
îţi analizăm aplicaţia de emitere, efectuăm verificările necesare în baza de date a ANAF şi îţi oferim răspunsul la cererea ta.

| nrc1122 a răspuns (pentru RAY):

Card Avantaj nu sunt rate directe. Trebuie sa aplice la card avantaj (parca de transilvania tine card avantaj).
El spune de rate direct in magazin.

| mczacky a răspuns:

Iti zic eu cel mai simplu te duci la ing si te ajuta aia chiar daca nu lucrezi tu poti sa faci imprumut la ei

| nrc1122 a răspuns:

Rate poti face doar dupa 6 luni de munca (stiu sigur pentru ca am facut), mai e un detaliu interesant de salariul de pe cartea de munca. Si inca ceva este destul de maricica dobanda: eu produs de 22mil la cetelem, o sa achit 31-32mil, iar la brd finance produs de 21mil o sa achit aproape 31. Ambele pe 2 ani rate.

| RAY a răspuns (pentru nrc1122):

Poti lua 12 rate cu dobanda 0%, nu stiu daca cu 3 luni muncite, dar poti lua si 18 rate chiar la milenmium, cetelem dau 12 rate