| cristiblogro a întrebat:

Am si eu un cont paypal cu 4-5 tranzactii denied, din cauza fondurilor, acum vreau sa reincarc contul cu niste bani, dar nu vreau sa imi ia bani acele tranzactii deniend, adica daca reincarc tranzactiile acelea denied imi pot lua bani, sau nu mai are nici-o legatura?

Răspuns Câştigător
| pilaf a răspuns:

PayPal nu funcționează acest principiu. Când faci o plată, dacă ai bani în contul bancar atașat contului de PayPal, ți se retrag banii. Dacă nu, nu. Și nici nu se încearcă la un interval de timp să mai retragă bani pentru acele tranzacții. Poți alimenta liniștit.

| cristiblogro explică (pentru pilaf):

Mersi mult

| pilaf a răspuns (pentru cristiblogro):

Pentru puțin happy

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eventual daca ai subscrieri la anumite servicii, cu plata la o anumita data, le poti anula/cancel din meniul "MY profile" cred si apoi dai pe "my money". apoi in dreapta iti apare o lista cu tranzactiile active/inchise/in curs, etc.