| ronaldo318 a întrebat:

As dori sa stiu ce acte trebuie sa am la mine cand doresc sa expediez colete spre alte orase prin posta / curier, si ce date trebuie sa completez! Va multumesc anticipat.happy

Răspuns Câştigător
| GregHouse a răspuns:

Habar n-am. Imi aduc aminte ca a trimis un amic si eram si eu cu el, dar nu m-am interesat.
Si da, cred ca trebuie sa ai buletinul, deoarece si cand ridici un colet tot trebuie sa-l ai. Ma rog, pana la urma e nevoie de serie si numar, deci n-o fi obligatoriu sa-l ai.

3 răspunsuri:
| GregHouse a răspuns:

Din cate stiu eu, buletinul e suficient. Ti se va da un formular de completat, platesti si gata.

| ronaldo318 explică (pentru GregHouse):

Si e neaparat sa am buletinul la mine? adica ce date trebuie completate exact?

| GregHouse a răspuns (pentru ronaldo318):

Habar n-am. Imi aduc aminte ca a trimis un amic si eram si eu cu el, dar nu m-am interesat.
Si da, cred ca trebuie sa ai buletinul, deoarece si cand ridici un colet tot trebuie sa-l ai. Ma rog, pana la urma e nevoie de serie si numar, deci n-o fi obligatoriu sa-l ai.

| PetrUcs a răspuns:

Doar buletinul!:*
Cnp-ul probabil,al tau si al celui ce primeste coletul, apoi adresa ta, si a lui/ei in special, numele, prenumele si cam atat.
Bafta!:*