| GabrielGL a întrebat:

Ce site-uri recomandati si aveti cunoștință care clientul sa poată plati acolo cu cardul lui direct in contul meu pe acel site ca eu sa plătesc comisioanele? Multumesc

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu am inteles absolut nimic din intrebarea ta

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ca să plătească ce, în contul tău? Dacă ai o afacere, poți să cumperi sau să creezi un site care este cuplat cu un sistem de plată cu cardul.
Ce comisioane să plătești, și cui, pentru ce?

| Alexuţ02 a răspuns:

PayPal ai încercat? știu că e printre cele mai bune de acest gen, dar poate da refound la bani, deci ai grijă

| GabrielGL explică (pentru Alexuţ02):

Am incercat. Ma intereseaza altele. Mersi