| LoveMusic14 a întrebat:

Chiar sunt curioasa ce o sa ma sfatuiti. Eu chiar vreau sa strag bani si nu stiu cum as putea sa fac, am 13 ani juma si chiar vreau sa fac cumva sa castig bani. Astept sfaturi date cu prietenie, nu la misto.Va rog sa ma ajutati! Va promit ca va ofer funda si vot!

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

La aceasta varsta, singura ta metada de a face rost de bani este aceea de a-ti negocia notele cu patintii.

| PotatoMustDie a răspuns:

Daca vrei exista un simulator financiar online din care, daca ai timp si rabdare, ai putea face ceva banuti in vreo 3 luni:

http://www.marketglory.com/strategygame/PotatoMustDie

| alexacarmina a răspuns:

Contacteazama te pot ajuta sa castigi bani stand acasa si faci bani fara mari eforturi.

| LoveMusic14 explică (pentru alexacarmina):

Da sunt curioasa sa îmi dai mai multe detalii daca se poate!

| Fototip a răspuns:

Pai,daca vecinii tai au caine sau ceva de genul poti sa il ingrijesti tu cat timp ei pleaca undeva.Eu le fac curat in casa vecinilor mei(ei stau la casa.Si eu). Deci exista mai multe lucruri de facut.Eu cand am venit din Turcia aici chiar nu am stiut ce sa fac.Dar am avut niste vecini turci si a fost foarte simplu.Sau poti sa iti iei(in vacanta de vara)un part-time-job! Sigur o sa castigi bani.Cu placere!