| AcerZ a întrebat:

daca vreau sa-mi iau un laptop in rate pot sa dau si bani in plus pe langa aceia ce i dau lunar ca sa scada din suma principala
pentru care platesc rata?

Răspuns Câştigător
| Lynna a răspuns:

Da, se poate. Mama are rate si a facut asta de mai multe ori.

4 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Depinde. Daca faci un credit de nevoi personale (iei bani in mana si cumperi tu singur laptopul), poti. Daca cumperi produsul in rate egale cu cardul, nu poti, deoarece ratele sunt egale si fixe pe un anumit numar de luni.

Răspuns utilizator avertizat
| GeorgeH17 a răspuns:

Daca pui luna asta mai multi bani de ex:
rata este de 100 de lei si tu pui 150 de lei luna viitoare rata va fi de 50 de lei dar pe urma rata va fi tot 100 de lei ai inteles?

| LioErnest a răspuns:

Eu am cumparat direct cu rata de la ei http://bit.ly/15M36Hi si iesi mult mai avantajos!