| gabriel1984 a întrebat:

..
E vreo persoana care lucreaza cu ClickBank sau mai bine zis e vreo persoana care a facut bani cu ClickBank?
Stiti de ce intreb?
Pentru ca vreau sa stiu daca a facut bani ca afiliat sau ca vendor, pentru ca am vazut multe site-uri cu persoane care se lauda ca fac mii de dolari pe zi dar nu spun daca au facut acesti bani ca afiliat sau ca vendor(adica un fel de vanzator cred).

1 răspuns:
| andronecf a răspuns:

Salut Gabriel. Da un mesaj pe mail : andronecf@yahoo.com si am sa iti spun tot ce vrei sa stii. Eu am facut asa ceva si pot sa iti spun cum sta treaba.Am sa iti arat si site-ul meu. Pentru moment sfatul meu este sa nu investesti nici un ban inca.