| FuNN a întrebat:

Salut TPU,vreau sa va intreb, daca stiti vreo metoda de a face cativa dolari sau centi pe contul meu de paypal.

Am nevoie de niste banuti pe contul meu de paypal, dar nu stiu cum sa fac sa ii strang.

Abia azi mi-am facut cont, imi puteti explica cum se face sa primesc bani daca imi trimite vreun prieten?

P.S.: Daca are cineva sa imi dea cativa centi sau 1 dolar as ramane recunoscator. Dau funda! happy Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| CM7YRE a răspuns:

Odata ce altcineva are fonduri in paypal, intra la send, introduce adresa ta si suma pe care vrea s-o trimita si apasa send. Nu poti strange bani decat din site-uri ptc sau pentru(platit sa faci orice=click-uri, citesti emailuri etc.) sau din concursuri. Sau daca iti legi cartea de credit la cont, ei iti vor retrage de pe cartea de credit si-i vor folosi in cont.

| FuNN explică (pentru CM7YRE):

Multumesc pentru raspuns, iti voi da funda, ai sa imi dai 1 dolar? laughing te rog frumos?

1 răspuns: