| marcel369 a întrebat:

Vreau sa imi sugerati niste afaceri cu bani putini sau un loc de munca banos, dau funda.

8 răspunsuri:
| croissant a răspuns:

Afaceri cu bani putini si munca banoasa nu exista. Cat ani ai? si ce studii ai?

| marcel369 explică (pentru croissant):

Am 19 de ani si sunt in clasa a 12-a

| marcel369 explică (pentru croissant):

Ma gandeam la o afacere care sa fie profitabila si sa nu fie foarte costisitoare happy

| stroedaniel13 a răspuns:

Pe un loc de munca banos nu pui mana asa de usor. dar sincer sa fiu mai degraba ai opta pentru varianta unei afaceri.

Totul se rezuma la gasirea afaerii potrivire. Te pot ajuta cu niste sugestii aici: http://www.afaceri-profitabile.com

| stroedaniel13 a răspuns:

Cateva idei de afaceri cu bani putini: www.afacericubaniputini.org

| unul1 a răspuns:

Esti culmea... cati ani ai? Vrei un loc de munca banos? Ce calificare ai in prezent? Prin bani putini ce intelegi?

| Vladone80 a răspuns:

Cauta o idee de afacere cu bani putini pe blog-ul Enciclopedia Afacerilor! Bafta!

| ivann a răspuns:

Buna, aici gasesti afaceri cu bani putini, si cu bani multi, sunt mai multe metode, insa eu am ales doar citeva care dau rezultate,
http://metodesimple.blogspot.com/