| Georgia1234567890 a întrebat:

Vreau sa strang cativa banuti pentru cadourile de Crasciun. Am doar 12 ani si habar nu am cuuum! Exista vreun job part-time pentru copii asa ca mine? Alocatiile le tine mama sad dar imi da 30 ron p luina. insa am nevoie de mai multi bani.

3 răspunsuri:
| YunoGasaiEceaMaiTARE a răspuns:

Pai e bine ai 30 ron fa niste treaba prin casa si mai primesti apoi ia-ti taraba de limonada si pune un pahar un ron si pune muuuuulteeee si asa vei face sau vindeti lucrurile ce nu-ti mai trebuie

| Paull18 a răspuns:

Hey. pune fiecare banutz deoparte. azi 10 lei, maine 5 lei, poaimaine iar 10 si tot asa. o sa reusesti!

| istratep a răspuns:

Http://www.clixsense.com/? r=3749776&p=View_Ads