| Liviu-radu_Dredetean_1993 a întrebat:

Salut, vreau sa folosesc hitleap.com ca sa generez trafic pe canalul meu de youtube :ADSENSE: si la useri premium au doua optiuni trafic anonim, din cate am inteles nu e bun pentru adsense, o sa fiu banat si a doua optiune sa introduc un url.Ce adresa ar trebui sa pun acolo? Multumesc

Răspuns Câştigător
| DragomirMihail2020 a răspuns:

Salut!
Nu incerca sa faci Trafic pe Youtube daca ai si Adsens.Ca te baneaza sau iti vor reseta vizualizarile.Incerca sa vezi.

Parerea mea este sa fie trafic anonim adica sa nu stie de unde vine acele vizualizari (daca pui cu url stie de unde vin vizualizarile si de pe sait vine si te pot bana) la anonim ca si cum te sun pe privat dar nu stii numarul de telefon sau cine te-a sunat ca-m asta-i si cu url si anonimul.

| Liviu-radu_Dredetean_1993 explică (pentru DragomirMihail2020):

Ai m ai folosit hitleap? am citit pe google ca dupa ce au folosit siteul pe anonim in data de 15 cand au cerut bani, google lea banat contul

| DragomirMihail2020 a răspuns (pentru Liviu-radu_Dredetean_1993):

Da l-am mai folosit si am si cont.
Problema este ca Google nu este asa "prost" cum zic alti ca daca folosesc oleaca de trafic gen Hitleap castig bani fara ca ei sa stie.Total Gresit ei stiu google te lasa sa faci vizualizari cu programul sau cu trafiicul tau, nu zic nimica ca si cum nu ar stii intelegi.
Dar cand tu ceri plata ei te baneaza in mod cert fara niciun dubiu.De asta cand vrei sa castigi bani de pe google trebuie sa fie Original si totul 100% fara alte "hakerii" sa zic asa ca sa intelegi.
Hitleap te ajuta sa faci mai mult traffic nu stiu pe un sait pe un server dar nu care cer plata sau sa castigi bani de pe acel sait ca isi dau seama.Indiferent ce metoda faci.

| Liviu-radu_Dredetean_1993 explică (pentru DragomirMihail2020):

Salut, am gasit pe google ca daca fac un vps pot tine m ai multe sesiuni hitleap deschise, stii de asa ceva, un tutorial ceva. multumesc

| DragomirMihail2020 a răspuns (pentru Liviu-radu_Dredetean_1993):

Da este un Virtual Privat Server asta este (Host). Asta inseamna VPS hostul unui server.
Iar casa intri in host sunt folosite 2 programe:
-Putty
-Remote desktop Connection (start=all programs=accesories)

VPS (Server dedicat).
Multumesc pentru Funda.

5 răspunsuri:
| mad88 a răspuns:

Conturile adsense se fac destul de greu si este o prostie sa va consumati timpul incercand sa ii pacaliti... Ei baga milioane de euro in dezvoltare asa ca daca va vine vreo idee sa ii pacaliti cu siguranta ei deja s-au gandit la asta... Uni spun ca nu le-a banat contul etc. dar mai devreme sau mai tarziu se vor trezi cu contul anulat!