| lucian820 a întrebat:

Salut,vreau sa iau niste chestii din China,si la metoda de livrare scrie "China Post Air Mail", la mine cum ajunge? prin posta romana?

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da, va ajunge prin posta romana, la un oficiu postal vamal din judetul tau.

| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Ajunge la posta iar tu trebuie sa il ridici.

| Lukasssz a răspuns:

De ajuns, ajunge, dar o sa platesti o avere pentru transport

| Brizbriz a răspuns:

China Post Air Mail, air mail inseamna posta aeriana, deci vine bombardierul din China si arunca cu pachetul spre tine iar tu trebuie sa il prinzi... pana nu bubuie