| Mihai1616263 a întrebat:

Salut,vreau sa-mi fac un credit de nevoi personale, banca a spus ca imi poate da 10 000 lei dar nu imi accepta deoarece am facut pe card tranzactii la jocuri de noroc.Am stopat de tot acest obicei, in cate luni ar fi bine sa ma intorc si sa incerc iar (stiu ca banca verifica ultimele tranzactii dar nu stiu perioada de timp). Mulțumesc

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu sa iti raspund la intrebare, dar te felicit pentru ca ai renuntat la jocurile de noroc. Sunt sute sau poate mi de famili care sau nenorocit din cauza lor. Case pierdute, masini, bani luati cu camata, credite peste credite ....stai departe de pacanele!

| adryang78 a răspuns:

Bravo ție că ai renunțat la jocurile de noroc!
În privința băncii - nu te limita la una singură. Încearcă la mai multe. În afara legislației în vigoare, fiecare bancă are propriul regulament intern, deci e posibil ca una să te refuze iar alta să te accepte.

| melimili a răspuns:

Banca are acces la arhiva cu toate tranzactiile tale. Nimic nu se sterge.
Felicitari pentru ca ai renuntat la jocuri. Si tine-o tot asa.
Nu stiu nici eu pe ce perioada verifica Banca. Cel mai bine este sa intrebi direct la ei.