| Cossssmin a întrebat:

Vreau si eu informatii cu privire la obtinerea fondurilor europene! Am app 18 ani si vreau sa imi deschid o afacere, firma etc... M-am mai informat inainte cu privire la acest lucru dar fiecare site spune lucruri diferite. Auzisem la un moment dat ca daca vrei finantare mai mare de 25 mii euro, trebuie sa detii 10% din suma dorita! Este adevarat?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

In primul rand, trebuie sa ai 18 ani impliniti si un Proiect foarte bine gandit si planificat ca sa obtii chiar si 1000 de euro.
Banii nu se dau oricui si nu se dau pe idei, ci pe proiecte bine documentate, explicate si calculata profitabilitatea, riscuri si restul? Ai asa ceva?

| Cossssmin explică (pentru Violleta2022):

Inca nu, am sa consult un avocat si un expert in domeniu!

| AdrianBRMconsulting a răspuns:

Iti recomand sa faci un curs de accesare fonduri europene si sa apelezi la un consultant la inceput, nu e de joaca cu accesarea fondurilor EU. Succes!
Inscrie-te acum pe siteul Bursa Romana de Marfuri Consultanta in Afaceri www.brmconsulting.ro si vei primi gratuit un abonament pe 12 luni la buletinul bursier in valoare de 500 lei+TVA.