| Robertflorin94 a întrebat:

Salutare. Am facut cont pe crypto.com doar logare cu buletinul. In rest nu am activat card visa crypto. Nu am facut nicio tranzactie si nu am bagat datele de card. Vreau sa inchid contul si nu raspunde nimeni. Se percep taxe ceva daca nu am card si nu am facut tranzactii? Daca il las asa este posibil sa apara niste taxe? Multumesc

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu au ce taxe să apară dacă nu ai tranzacționat. Pașii pentru închidere

How do I close my account?
Once you are sure you want to close the account and have brought your balance to 0, feel free to get in touch with us via the In-App chat option or the web chat. If you find email communication more convenient, feel free to contact us at contact@crypto.com from your registered email address with the subject: Close Account

| Robertflorin94 explică (pentru suntserios):

I sent a message and no one answered for a week!

| MihaiG9192 a răspuns:

Nu stiu sa iti raspund la intrebare. Iti recomand sa nu neglijezi acest lucru!