| Vidacu_Gabi_2000 a întrebat:

Salutare lume. Vreau sa-mi bag internet de la telekom prin fibra optica. Eu vreau sa stiu cati bani trebuie sa le dau ca "garantie" sau ceva de genu celor care vin sa-mi monteze firele si alea pe acolo.Sau nu se da bani la inceput?

Răspuns Câştigător
| Ionut_Sur_1987 a răspuns:

Nu se da nici un ban la inceput, platesti echipamentul si materialele doar cand se emite factura care iti va veni acasa prin posta.

| Vidacu_Gabi_2000 explică (pentru Ionut_Sur_1987):

Multam. Ai raspuns primul' deci vei avea funda. Fara suparare Salontantule.

| Salontanul a răspuns (pentru Vidacu_Gabi_2000):

Nu-i nici o suparare. Multumesc pentru apreciere! Este corect!

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

La cei ce vin le dai o cafea sau un suc si-i rogi frumos sa-ti lase un cablu mai lung daca n-ai router. Ce ai de platit va veni prin factura.

| Vidacu_Gabi_2000 explică (pentru Salontanul):

No,asa ma gandeam si eu multam happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De bani, este problema ta, ca un ciubuc, daca vrei tu, asta doar dupa ce si-au facut bine treaba, si au respectat ce le-ai spus + o cafea/suc si ceva dulce gen.
Dar, mare grija cu fibra optica de la telekom, sunt dezastru!