| MandruCaSuntRoman a întrebat:

Salutare TPU am hotarat sa incerc sa imi deschid propria mea miniafacere...
Ma gandeam ca profitabil ar fi un bar cu jocuri de noroc unde as putea castiga bani de pe urma barului si al jocurilor de noroc... Dar din pacate nu prea este o afacere care sa dureze prea mult timp si cere o investitie foarte mare si imi depaseste bugetul(aparatele fiind foarte scumpe)...
Imi puteti o idee pentru o afacere(din alt domeniu sau ceva apropiat)care nu cere investitia asa mare dar poate fi profitabila... Funda pentru o idee foarte buna

2 răspunsuri:
| TheAce a răspuns:

De ce suma dispui? Scurt pe 2...

| MandruCaSuntRoman explică:

500-700 euro...