| Adolf8 a întrebat:

Salutare tuturor! Am o întrebare legată de bancomatele "roboțel " Eu în fiecare lună introduc o sumă de banii pe contul meu " încărcare sold" această problemă rezplv personal la bancă, însă după cum știți au intervenit restricțiile și nu mă aflu în categoria de oamenii care au acces să intre, din cauze medicale. Întrebarea mea este prin roboțel există șansă să fac o încărcare sold, să îmi încarc contul cu ceva bănuți? Niciodată nu am efectuat asemenea caz mereu am scos și am introdus din sediu. Vă mulțumesc anticipat!

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mai întîi mergi si vaccineaza te ca sa ai acces in bancă, daca stai asa adio bani.Ăia fara vaccin nu te primesc in bancă, vaccin si certificat verde, le ai? Daca nu, atunci mergi si vaccineaza te

| Adolf8 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Nu este posibil această acțiune din cauza alergiei pe care îl dobândesc pe mai multe medicamente și am probleme de sănătate din naștere. De aceea mă interesez și rezolv fără să intru în sediu. Mulțumesc frumos pentru răspuns!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da, roboțelul de la ATM, face exact aceleași operații pe care le face funcționarul de la ghișeu, dacă urmezi exact instrucțiunile.

| Adolf8 explică (pentru sadrian46):

Mulțumesc frumos pentru răspuns!

| Yuoia a răspuns:

Nu stiu la ce spui tu "robotel". Eu acolo platesc facturi.
Dar poti depune bani in contul tau prin intermediul bancomatului de unde cam toti scot banii.