| YkillYouPretenas a întrebat:

Salutari! De curand am dat si eu peste site-ul Aliexpress.De acolo vreau sa imi achizitionez cateva produse, dar problema este ca nu am card de credit sau de debit..Imi puteti spune va rog o alta modalitate prin care pot comanda produse de pe respectivul site? Vreau sa imi cumpar doar niste huse si poate niste tricouri..si huse pentru telefonul meu nu se gasesc prin tara deloc si daca gasesc sunt extrem de scumpe din punctul meu de >vedere150 lei. Funda+vot+ ce mai e happy

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cred ca mai au o posibilitate de plata prin transfer bancar dar cred ca te complici. Mai bine roaga pe cineva cu un card sa cumpere si gata