| anonim_4396 a întrebat:

Se poate si mai mult de atat?
https://diverse.imgbb.com/? list=images&sort=name_asc&page=1

7 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Da. Nu este o limita pentru adaos comercial, daca vrei poti lua hartie igienica cu 1 leu rola si sa o vinzi cu 15 daca ai la cine.

| Zuzu1991 a răspuns:

Da, se numeste "piata libera"

| Iote a răspuns (pentru Zuzu1991):

Libera, libera, dar nelimitat? Uite asa se umfla preturile nejustificat.

| Zuzu1991 a răspuns (pentru Iote):

Da, DEH
medicament care facea nustiuce in tratamentul pentru sida, foarte eficient... 5$ productia, vandut cu 12$, un singur producator, asa ca, EVIDENT, la un moment dat patronul s-a cotoit si a pus 1000$ pretul (una mie) pentru ca (citez) "ORICUM firma de asigurare plateste"
deci daca nu ai asigurare, MORI DRACU'!

cum spuneam "piata libera"
(cred ca acum simti cu adevarat ghilimoacele, pe care nu le-am pus degeaba tongue )

| Iote a răspuns (pentru rosessunflowersandlillies):

Ce-i de ras? Eu am intrebat daca ati vazut adaosuri comerciale mai mari.
Apropo, cand te duci la Banca, vrei comisioane zero. De ce adaosul sa fie 800%?

| Gusticel a răspuns:

Lol