| Dumnezeueiubire a întrebat:

Stiti cumva grupuri sau pagini unde pot gasi loc de munca cu plata la zi? Am nevoie urgent chiar de astazi.Am cautat pe toate paginile pe care le-am gasit dar nimic de genul in orasul meu Braila.
Multumesc!

5 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu sunt decât munca la negru. Caută din om în om, să faci curățenie la domiciliu.

| dullcat a răspuns:

Buna.Tind sa cred ca astfel de locuri de munca sunt extrem de putine din punct de vedere legal, majoritatea fiind, din pacate, doar munca la negru. Este vreun motiv pentru care doresti plata zilnica? Felul acesta de plata nu e deloc productiv pentru administratrarea banilor pe termen lung.

| Dumnezeueiubire explică (pentru dullcat):

Motivul este ca am nevoie de bani urgent pentru mine si copil si nu am nici cea mai mica posibilitate sa astept plata lunara.

| Freya1 a răspuns:

E cam greu sa găsești pe internet asta.Incearca în ziar poate, dar și acolo cam nasol.
Ce poți sa faci e sa găsești ceva în curățenie și sa te plteasca la săptămână.

Am înțeles ca ai nevoie pentru copil.Ai vreo situatie urata?

| AdioTPU a răspuns:

Încearcă pe anunțul.ro