| crystyn3l a întrebat:

Sunt in Anglia cu masina,nu am gasit de munca si in doua zile trebuie sa plec de unde stau,cum m-as putea intorce acasa daca nu am nici un ban, va rog ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Te incurca masina. Da anunt ca te reintorci in tara si ii transporti pe cei doritori sa revina si ei daca contribuie la cumpararea carburantul necesar.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Lol, si cu ce sa te ajutam noi? te a mancat rau sa te duci pana acolo fara nimic sigur inseamna ca ai avut un plan...

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Faci autostopul.
Sau rogi pe cineva sa-ti dea bani, cu imprumut, desigur.