| ioanacoruga4567 a întrebat:

Știți modalități (pe care le-ați incercat) prin care poți face bani pe internet? Știu că sună patetic și ar fi recomandat să merg la muncă chiar dacă sunt minoră, dar a evoluat tehnologia și cred că se poate să faci bani și online, dar in afara de vlogging sau blog.

5 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Freelancing.

| ioanacoruga4567 explică (pentru Celcestietot):

Nu sunt expertă în nici un domeniu sad

| Celcestietot a răspuns (pentru ioanacoruga4567):

Arta, editare, voce, ceva happy?

| suntserios a răspuns (pentru ioanacoruga4567):

Atunci cum ai vrea sa faci bani?

| siriusblack98 a răspuns:

Un raspuns concret este ca daca nu faci videochat, nu esti un foarte bun programator ca sa poti lucra de acasa ori ca freelancer in IT sau nu iti dedici moralitatea, timpul si reputatia ca sa scoti bani din YouTube asemenea lui Selly si Mimi care-s doi irelevanti si mananca ca*at pentru un trai decent, n-ai nici o sansa sa traiesti din varful patului cu laptopul in brate. Mai este varianta (mai nou) de magazin online sau drop shipping pe Amazon ori platforme de genul. Dar trebuie sa ai 18 ani. Faza cu chestionare si prostii de genul, alea-s vise si tepe.