| FataCuBuff a întrebat:

TPU daca ma apuc de fumat si fumez Asa rar mi se intampla ceva sau daca fumez odata si apoi deloc ce se intampla si ce gust are tigara cine imi zice funda si vot

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer nu te apuca daca te prinde acest viciu nu mai scapi
cu ce te ajuta in momentul de fata sa fi populara sau alte chesti iti strici bani pentru un fum mai bine manaci un fruct
alegerea este a ta

| PoisonKiss a răspuns:

Totul este un viciu... am 16 ani si fumez de 3 ani, gustul tigarii nu il poti explica (doar daca iti iei cu arome) este ca si cand ai inhala FUM

| Cameron a răspuns:

Am incercat si eu sa fumez sa vad cum este, sincer iti distruge mintea, esti stresata mai tot timpu, si este un viciu al naibi de naspa, si daca fumezi rar riscurile de cancer la gat, la plamani si riscurile de stop cardiac sunt de nelipsit. Asa ca nu iti sugerez sa fumezi. Bafta si iti doresc o viata sanatoasa.

| Adrianpaul a răspuns:

Nu cred ca ti se intampla nimic ..are gust a fum.