| AndreySomeone a întrebat:

Sunt fumator de 2 ani si ceva. Mai nou daca fac pauze si doar de 1 zi, apoi iar fumez, fumul de la tigara are un gust foarte ciudat, fiind exact acelasi fel de tigari. As vrea niste pareri de ce se intampla asta. Dau funda!
(Fara chestii de genu: lasa-te de fumat, nu e bine sa fumezi, iti strici sanatatea fumand etc)

Răspuns Câştigător
| alessia5158 a răspuns:

Fumatul altereaza perceptia mirosului si gustului---dupa 24 de ore de la ultima tigare se restabilesc functiile normale ale celor doua simturi( de gust si miros).

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat