| Angels07 a întrebat:

TPU deci mie drag de o colega ca si colega dar ea nu prea ma baga in seama noi amn2 o sa facem de serviciu pe scoala m-a pus doamna diriginta sa aleg cu cine vreau sa fac d serviciu si i-am zis doamnei diriginte ca vreau sa fac cu ea de servicuu ea a fost de acord ea nu prea ma baga in seama eu trebuie sa ma duc la ea sa o bag in seama dar Mai rar se uita la mine si nu se uita in alta parte am intrebat-o daca ii e drag de mine si a zis ca da vreau pareri sincere

6 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

Ziua in care faceti amandoi munca in folosul scolii(timp berechet) este o zi buna sa stati de vorba mai pe indelete. Daca ea a zis ca da, e bine. Tu vorbeste frumos cu ea,fa-i complimente, castiga-i increderea, dar fara sa fii catelus. Vorbeste liber, sa vada cum gandesti, si daca si ea se deschide fata de tine, va urez casa de piatra pe viitorhappy. Un pic de curaj, fii barbat: dur dar iubitor, puternic dar galant, destept dar copilaros, glumet dar de incredere.

| Nickname1890 a răspuns:

Poate e mai timida.

| Crocodilul01 a răspuns:

Incearca sa o scoti intr-un loc mai retras...O sa ii dea o senzatie "speciala".Si poate, daca o intrebi, va fi de acord sa fiti impreuna...Mai intai insa fii baiat de treaba cu ea si arata-i ca o iubesti! happy

| Kovacs_Robert_1995 a răspuns:

Frate du-te in fata la ea si spuney ca vr sa fi cu ea...dac nu acepta cauta pe altcineva si sa nu plingi pentru o fata nici odata asculta la ce ti-am spus

| MaryaBlonda a răspuns:

Daca a spus ca ii esti drag atunci ce mai astepti? Du-te la ea si intreab-o daca vrea sa fiti impreuna. Daca nu risti nu castigihappy

| Pakalo_Dima_1997 a răspuns:

Daca a zis da ce mai astepti? actioneaza! de la inceput ea trebuie sa aiba incredere in tine, vorbesti, va imprieteniti mai bine si deja la sfirsit totul va fi clar