| andreiboss31 a întrebat:

Trebuie sa trimit o copie dupa pasaport/buletin si extrasul de cont de la banca la o firma din Norvegia sau ceva de genul (le trimit prin mail sunt necesare pentru a primi tata somaj). Problema este ca tata cand sa ia extrasul de cont de la banca era in romana...are ceva daca il trimit asa sau trebuie sa se duca la banca si sa ia un extras in engleza sau eventual in norvegiana...(scuze daca am gresit categoria)

3 răspunsuri:
| petre059 a răspuns:

Ia vezi tu sa nu fie teapa.va golesc smecherii conturile.

| andreiboss31 explică:

Pai daca l-ar goli n-ar avea ce...si pot sa trimit si prin fax... unde ma potduce la posta, nu?

| test1999 a răspuns:

Salut!
Vezi sa nu faci parte din categoria oamenilor sapati de crackeri.
Pentru a te convinge suna la compania din Norvegia si convinge-te.
Nu trebuiesc traduse actele de la banca, oricum banca o sa sune si o sa verifice. Nu da actele prin Email. De ce nu ti-a cerut fax? Suna mai intai la Compania din Norvegia.