| Mayy a întrebat:

Am castigat la un concurs pe net si mi se cere sa trimit un e-mail cu datele si copie dupa C.I, ce presupune aceasta copie dupa buletin? Ce trebuie sa fac?

Răspuns Câştigător
| babyalexa a răspuns:

Sa scanezi buletinul si sa le trimiti o copie pentru ca oragnizatorii sa poata valida premiul. Daca nu ai cum sa o scanezi, trimite-le un mail si intreaba daca o poti trimite prin curier.

5 răspunsuri:
| mixxjim a răspuns:

Ai participat la acel concurs? ai mare grija, sa nu fie doar vinare de informatii/date personale, ca eu primesc zilnic mailuri ca am castigat nu stiu ce concursuri sau loterii de prin toata lumea si-mi cer datele, fara sa fi participat, evident laughing si de obicei trebuie sa ai peste 18 ani, mai bine vorbeste cu ei inainte daca ai mai putin, poate trimiteti copie dupa buletinul unuia dintre parinti daca e un premiu important

| TiffanyღBJ a răspuns:

Il scanezi, sub forma de poza

| flaviu1990 a răspuns:

Faci o copie dupa, buletin cu imprimanta. copiea o salvezi in pc si apou o trimiti prin email

| Mayy explică:

Buna,
1 la mana : eu ma refeream la un concurs (nu la ce mi-ai expus tu mai sus )
Nu stiu de ce am impresia ca ce ai scris cam trimiti la multa lume in genul copy-paste.
2. la mana : Cam in mare parte a problemei cu fata aia tu ai fost de vina, ai fost cam naiva, nu stiu.ce varsta ai si cat de influentabila esti.

3. la mana : din ce am observat la intrebarile tale cred ca esti credincioasa de aia fanatica iar aia de gneul cam au tendinta sa o dea in alte laturi alea problemei.Din asta reiese ca raspuunsul tau nu prea era adresat intrebarii mele.

| danielsima a răspuns:

AVERTISMENT nu dati buletinul la nimeni in care NU AVETI DESAVASITA INCREDERE. ATENTIE NU TE LUA DUPA tifany9