| AdrianaB1 a întrebat:

VA ROG AJUTOR.
Cum pot crea o pagina, exact la fel ca aceasta, exact, am și permisiunea de la autor.
https://welassie.com/? fbclid=IwAR3ZHoUiCBwW_YyADfVyUh8qvvz78FAhg0AY84E_cJnwjGy mpnsenxXV31Q

8 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Cumperi programul site-ului de la autor sau angajezi cativa informaticieni, sa-ti faca pagina.

| AdrianaB1 explică (pentru Bula):

Am permisiunea celor de la WeLassie, dar cum as putea sa fac pagina, spre exemplu welassie.md?

| Bula a răspuns (pentru AdrianaB1):

Nu poti avea "permisiunea celor de la WeLassie", autorul fiind altcineva!
ASL: AS200000 UKRAINE-AS, UA (registered Nov 07, 2013)

| Dismally a răspuns:

Pentru un magazin virtual poti folosi Magento sau WordPress, in functie de complexitate, de numarul de produse vandute.

| AdrianaB1 explică (pentru Dismally):

Trebuie de achitat pagina, sau lunar?

| Dismally a răspuns (pentru AdrianaB1):

Iti cumperi domeniu, gazduire, pe urma instalezi platforma dorita si o setezi dupa cum doresti.

| danbnz a răspuns:

Cu wordpress si tema "divi".

| Emirr2411 a răspuns:

Este vorba de un magazin online. Cel mai bine apeleaza la un IT-ist care sa se ocupe de toate cele: cumparare domeniu, gazduire, portare aplicatie de la welassie, apoi sa traduceti impreuna continutul.