| Mihaimaria17 a întrebat:

Va rog,raspuns urgent!
Eu sunt navetista,si in fiecare luna duc abonamentele de autobuz la decontat, luna asta s-au bagat banii, dar cand am fost sa verific cardul nu aveam nimic pe el. Si celelalte fete or scos banii.
Daca mi-am schimbat buletinul recent( sunt majora ) pot sa scot banii de la banca cu el?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

De ce nu pui problema asta la firma la care lucrezi? Posibil sa te duci la banca si sa nu rezolvi nimic.

| SimoonaD a răspuns:

Suna la banca la care ai cardul si cere informatii.Si poti merge si intreba si la contabilitate la firma/scoala unde esti.

| SimoonaD a răspuns:

Daca ai facut recent 18 ani, atunci trebuie sa faci o cerere la scoala, la secretariat /contabiliate, precum ca, esti inca eleva; apoi treci numar de cont unde vrei sa iti livreze banii.Sau scrii ca vrei sa ii primesti personal, acasa, prin posta.

| Mihaimaria17 explică:

Sunt eleva