| sabinn21 a întrebat:

Voi ce credeti ar merita sa incerc sa-mi deschid un studio de videochat as vrea pe viitor sa am o afacere de genul stiu ca sunt destul de multe in Romania dar daca te implici si totodata ai bani sa mentii chestia asta putin la inceput posibil sa iti scoti investitia

Răspuns Câştigător
| siriusblack98 a răspuns:

Sexul se va vinde intotdeauna. Daca te tine buzunarul macar primele 6 luni eu sunt de parere ca ar functiona.

13 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Daca doresti sa mergi in directia asta si ai destui bani pusi deoparte, contacteaza-ma. Am ceva ce ti-ar prinde mai mult decat bine.

| Violleta2022 a răspuns (pentru Ronnix):

Tu esti proxenet?
Cum altfel ai putea tu sa ajuti o persoana care vrea sa faca videochat, decat sa-l bagi in reteaua de pornogarfie?!

| sabinn21 explică (pentru Violleta2022):

Tocmai asta este si treba cu studio ul de videochat statul ma lasa sa fiu un fel de peste legal

| Violleta2022 a răspuns:

Daca ai ce arata la videochat, merita!
Adica, un penis de peste 20 cm si un corp foarte bine facut... atunci ai sanse sa concurezi cu miile de videochaturi online.

| sabinn21 explică (pentru Violleta2022):

Nu arat eu nimic angajatele mele o sa arate

| Violleta2022 a răspuns:

Apropo, cati bani ai facut din minerit bitcoin-uri?
Eram doar curioasa, dupa 1 an de cand te-ai lansat...

| sabinn21 explică (pentru Violleta2022):

Nu m-am lasat am reusit sa-mi dezvolt o mica camera plina cu ringuri de placi video din minerit+trade am facut un profit de 20.000 de euro

| Violleta2022 a răspuns (pentru sabinn21):

Da-mi voie sa ma indoiesc ca ai facut ceva bani de la afacerea cu bitcoin!
Daca primeai atatia bani, nu te apucai tu de videochat...

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

E o meserie în industria sexului.
Ca în orice afacere, trebuie să te pricepi la ea.
Ar merita dacă ești dispus să faci efortul intelectual de a învăța să practici așa ceva. Fete flămânde o să găsești, dar nu e suficient.
Când întrebi dacă ar merita, se vede că ești complet înafara domeniului.
Da aici până la a merita pentru tine, este o cale foarte lungă în care nu te pot ajuta părerile unora și a altora.

| sabinn21 explică (pentru sadrian46):

Este si normal sa nu stiu foarte multe despre asta fiecare domeniu pe care il alegi sa il inveti/dezvolti necesita implicare si invatarea acestuia

| sadrian46 a răspuns (pentru sabinn21):

Doar că a aceasta nu este o afacere comună. Are implicații morale, contingențe posibile cu lumea interlopă, inteferența cu obsedați și exagerați sexuali. Tot ce este pe Internet, are reverberații în lumea reală și apoi asupra ta ca patron. Intri într-o zonă de pericole pe care nu le cunoști, la care va trebui să le faci față. Mă refeream implicit și la toate astea.

| Furnicuta000 a răspuns:

Investitia e relativ mica dar e greu sa gasesti fete si sunt taxe mari la stat, insa poti incerca.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Furnicuta000):

Ce ma? Taxe mari la stat? Iti faci srl, platesti fetelor salarii si taxele aferente, iar pe linga ai 1% din cifra de afaceri si impozit de 5% pe dividende, iar tu zici ca sunt taxe mari la stat? Lucreaza cu stocuri, are marfa perisabila, ce taxe mari visezi?