| Andreas90 a întrebat:

Vreau sa construiesc o cabana din lemn in sat la mine, pamantul e al bunicilior si e plasat exact langa un iaz.
Nedumerirea mea este ca nu stiu la ce pret as iesi cu tot, lemn, apa, curent (este o casa de la care as putea trage, foarte aproape).

4 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Ahaa păi numai autorizațiile de construcție ajung la 28 de milioane... restul fă și tu socoteala...

| prisacarul56 a răspuns:

Te rog cateva detalii despre cabana, in primul rand suprafata locuibila, complexitate (Izolata neizolata).

| conprocasa a răspuns:

Planuri case, casute, cabane, mai multe informatii : www.conprocasa.ro

| harabagiustefan a răspuns:

Depinde ce vrei ce suprafata? etc da-mi mai multe detalii la cheie la rosu? unde este zona si iti fac un calcul! apa se rezolva cu o fantana 400m cu tot cu tub de 1m in diametru dar curentul trebuie sa iti faci tu contractul personal