| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa cumpar o hala de 300 mp cu 35000 euro. Cum pot sa obtin un credit? Hala este scoasa la licitatie

2 răspunsuri:
| greg a răspuns:

Daca e scoasa la licitatie sunt sanse mici pentru ca sunt sanse mari sa vina oameni cu bani mai multi ca tine. S-ar putea sa regreti ca vei face imprumutul.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
După ce ai câștigat licitația mergi la bancă pentru un credit posibil cu ipotecă.
Pentru mai mult detalii te poți adresa chiar băncii care sunt cele mai avantajoase împrumuturi ca rate lunare, perioada de rambursare a creditului, D. A. E.- dobânda anuală efectivă (în funcție de ea se face dobânda lunară), etc.
Succes.
Pa, pa.