| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa fac o plata online de vreo 50 usd prin contul paypal. dar am o pb. pentru ca am 40 usd in contul paypal iar restul vreau sa ii pun pe cardul atasat. si intrebarea: cand o sa platesc cei 50 usd o sa imi ia cei 40 din cont si restul de pe card sau trebuie sa fie toti neaparat pe card sau in contul pp?
multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| partenersite a răspuns:

Iti ia tot din contul de PP iar diferenta de pe card

4 răspunsuri:
| meduzza a răspuns:

Nu, o sa iti ia 40 de pe primul card si 10 de pe al doilea de asta iti si cere mai multe carduri tongue

| TuguiMihai a răspuns:

O sa platesti 40 din contul paypal si difereta de 10 cu cardul

| Ionescu_Theo_1990 a răspuns:

Iti cere al doilea card daca il golesti pe primul, nu e problema happy

| anonim_4396 explică (pentru Ionescu_Theo_1990):

Asta este un adevar general valabil