| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa fac si eu niste bani vara aceasta. Am 17 ani, sunt baiat si sunt din piatra.
Ce mi sugerati?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Angajeaza-te ca supererouwinking Ai fi bun. Ce formulare abracadabranta. Sper ca nu trollezi site-ul. Ai unele caracteristici mai vechi si intalnite la niste troli faimosi pe acest site.

| mmamiruna a răspuns:

Salutare. Te poti duce la mcDonald's sau orice alt fast food.Si eu am fost la McDonald's si era chiar ok aveai masa la jumatatea programului, puteai sa iti aranjezi programul in functie de dispnibilitatea ta. Good luck!