| SmileForMe12 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un telefon nou si acesta este de 950 de lei.Am 15 ani, si nu stium cum sa strang bani.As vrea sa imi vand lucruri dar nu stiu nici-un site unde as putea face asta. Putin ajutor?

7 răspunsuri:
| CorneliaC a răspuns:

POate nu o sa-ti placa ce o sa zic, dar ai putea sa mergi sa lucrezi happy

| SmileForMe12 explică (pentru CorneliaC):

Pai crezi ca primesc la varsta asta? ca inca nu am 15 ani impliniti.

| sodobar a răspuns:

Vrei sa castigi bani? trebuie sa dai like pe facebook sau pe twitter si primesti bani, cand strangi 15 euro poti sa ii scoti, inregistreaza-te! este gratuit,ai doar de castigat ca asa tii calculatorul deschis,nu strica sa faci niste banuti,la inceput nu o sa faci foarte multi bani dar pe parcurs o sa ajungi la sume frumoase,trebuie sa faci rost de multi referali, daca vrei mai multe detalii spune-mi, daca te inscrii sa o faci prin linkul acesta acesta http://www.fanslave.net/ref.php?ref=742597

| johnyxus a răspuns:

Tocmai.ro

| GabyG a răspuns:

Mercador.Ro
Tocmai.Ro
Okazii.Ro

Adf.ly --> Iti creezi un blog/site sau faci ceva sa ai multi vizitatori si casti bani din asta.
2parale --> si de aici faci bani, dar am inteles ca nu sunt prea seriosi cand este sa te plateasca.

| vodak a răspuns:

Vezi aici pentru inscriere gratuita: http://tiny.cc/ph8n0w
... iar aici vezi cum functioneaza: http://www.youtube.com/watch?v=OuxqpT_6Yks&feature=player_embedded

| Justin4427 a răspuns:

Pe mercador, okazii si tocmai.ro poti sa vinzi tot felul de chestii. Pe mercador si pe tocmai anunturile sunt gratuite, dar pe okazii mi se pare ca rtebuie sa platesti pentru un anunt.