| TheLightWolfKK a întrebat:

Vreau sa imi fac un card BT sau BCR? Pe acesta sa imi vina alocatia.

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Fiind elev nu prea conteaza, sunt cam aceleasi oferte

| sierra1 a răspuns:

Alege banca cu ATM-uri mai multe in localitatea ta

| Elena9328 a răspuns:

Du-te la banca, vorbește cu un angajator de acolo, o să te pună sa completezi ceva ..sa ai buletinul la tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Recomand BTwinking

| IulianRuja a răspuns:

Iti recomand Banca Transilvania, acolo am si eu, sunt super de treaba oamenii si plus de asta ai aplicatia aia bt24 si poti vedea de acolo tot, cand ti-au intrat banii, cati mai ai, etc, sper ca te-am ajutat ☺

| sierra1 a răspuns (pentru IulianRuja):

La fel e și la ceilalți: Internet Banking (Click 24) de la BCR