| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa vand o tastatura wireless pe net, dar nu stiu daca ar trebui, pentru ca mi-a oferit-o matusa mea dar ii se consuma bateriile si ma enerveaza,, sa o vand sau nu?

Răspuns Câştigător
Shin
| Shin a răspuns:

Eu zic sa-ti iei acumulatori si sa arunci bateriile ca sunt o risipa de bani. Ia-ti acumulatori si ai scapat de problema.
Shin.

2 răspunsuri:
| unbaiat a răspuns:

Mie nu-mi mai trebuie wireless pentru nimic in lume, am aruncat si mouse si tot(doar netul la laptop nu big grin )Ca tot veni vorba nici laptopul nu-l folosesc decat la nevoie.tot pc desktop e baza...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cumpara-ti acumulatori