| albastrel a întrebat:

Am auzit ca cica tovarasu' Ceausescu si consoarta sa sunt in viata... Voi ce credeti despre aceasta stire?

Răspuns Câştigător
| yinyang a răspuns:

Totdeauna cand moare cineva important zice ca nu-i mort...cand a murit Saddam Hussein au zis ca au omorat doar o sosie, cand a murit 2pac au zis ca nu i-ai gasit zarul tatuat dupa ureche, cand a murit Ceausescu au zis ca e plecat din tara si ca in mormant au gasit un bilet ca e plecat in Rusia, cand moare de curand Michael Jackson se spune ca nu e mort de asemenea...nu este putin deplasat ce auzim in fiecare zi? nu vi se pare ca avem prea multi jurnalisti in toata lumea asta si ca trebuie si ei sa gaseasca ceva interesant ca sa manance si ei o bucata de paine? eu spun ca ar trebui sa lasam mortii cu mortii si vii cu vii...ca dincolo nu stim ce e...Ms de intrebare alinu stiu... o zi placuta va doresc la cei de pe TPU

35 răspunsuri:
cami
| cami a răspuns:

Am vazut cand i-au impuscat. Pe cuvant de gargarita tongue

| Flav a răspuns:

Voi chiar sunteti nesimtiti, discutati de decolteul lui albastrel... fara mine!

| BUBULINA a răspuns:

Ete na laughing

| yadora a răspuns:

Nimic in lumea asta nu ma mai mira...si totul e posibil fiindca la ceva ani dupa " uciderea " lor s-a adeverit faptul ca avea sosie si ca au fost cazuri cand in aceeasi zi si la aceeasi ora Ceausescu sau Ceausestii ereu in vizite pe la nu stiu ce uzine...asta s-a descoperit mai tarziu cand cineva a pus cap la cap aspectele si si-a dat seama ca unul singur nu avea cum sa fie in 2 locuri in aceeasi zi si la acea ora!

| cristi27 a răspuns:

Mai alinus nu e adevarat nimic, din cate vad pe aici pe otv a fost, postul ala prezinta incredere pentru voi? te pooop dulce si lasa nu mai fi supi, hai mai bine la un suc rece ca si asa e cald rau afara... fac eu cinstehappy

| cristi27 a răspuns:

Pt tine imi dau si viata alinuslaughing, vin sa te ajut la curatenie doar daca ai decolteul care il ai si aici in pozarolling on the floor...de fapt pe tine te ajut si asa doar esti febletea mealaughing

| cristi27 a răspuns:

Ti-am zis ca pentru tine vin oricum si daca ai blana pe tinelaughing

| albastrel explică:

Gluma gluma... dar eu vorbeam serios phbbbbt. m-ati suparat sad

| albastrel explică:

Criticule de unde stii ca s-a dat pe otv? s-a dat? eu una am auzit duminica de la o verisoara tongue

| albastrel explică:

Criticule esti nervos? calmate amorsito ca nu e asa! am zis eu ca, cred ceea ce am scris mai sus? am intrebat si eu ...sa aflu parerea voastra! pacat ca nu pot sa te trag de urechi raule sad

| albastrel explică:

Stii tu criticule...eu sunt mica ...mai am de invatat dar nu mai vorbii asa cu mine! daca vrei sa imi raspunzi bine daca nu...bagam divort tongue.

de unde stii tu ca nu e adevarat? ai fost acolo?

| albastrel explică:

Cristi... daca vii sa ma ajuti la curatenie iti fac eu cinste cu un sucwinking

vizionare la ce? ca nu ma uit la nimic tongue

| albastrel explică:

Am o bluza pe gat.vii?
enigmo...cam 90 si ceva de ani ar trebui sa aiba daca sunt in viata

| albastrel explică:

Criticule ai vazut tu cum sunt imbracata?

| albastrel explică:

Flav vorbeam despre Ceausescu tongue

| annda a răspuns:

Da acu toti il ajuta pe guta sa scrie versurile. laughing

| viki a răspuns:

Da, am vazut si eu la Zero tv.laughing
Cica era o femeie care putea sa vorbeasca cu ei la Dan Diaconescu direct in reluare.rolling on the floor

| lili_1880 a răspuns:

Eu am auzit si ca Michael Jackson ar fi in viata. rolling eyes
si, intre noi fie vorba, de'aia nu mai dorm eu noptile. oh go on

| livia_6314 a răspuns:

Nu cred, sincer. Dar o sti pe femeia care vedea prin prosoapehee hee. Pe otv.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se vorbea de Basescu si consoarta...acum mai nou si fiicahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da sunt in viata.in viata vesnica.indiferent in ce stare sau pe a cata treapta de la subsol in sus.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga alinus.h,tu obisnuiesti sa te uiti mult la 0tv?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si tu de ce crezi tot ce zice lumea?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sunt rau alinus.h,dar nu mai baga toate tampeniile in seama...Normal ca nu e adevarat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alinus.h,vizionare placuta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alinu stiu-dar tu crezi ca ceausescu are varsta matusalemica? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@cristi27, ti-a zis ca are bluza pe gat, doar asa de fatada...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca voi sunteti prosti...laughing