| anonim_4396 a întrebat:

Ce serii de carti gen Vampirii din Morganville, Altfel de Ingeri, Damnare si Lupii din Mercy Falls imi recomandati?

3 răspunsuri:
| LaNaibaa a răspuns:

Vampirii Sudului.

| qwerty101010 a răspuns:

Jurnalele Vampirilor. Funda?

| Consumptive a răspuns:

Seriile:Academia Vampirilor(Richelle Mead), Jurnalele Vampirilor(L.J. Smith), Georgina Kincaid(Richelle Mead), Casa Noptii( P.C. Cast si Kristin Cast), Femei din lumea de dincolo(Kelley Armstrong), Night huntress(Jeaniene Frost), Atingerea lui Juliette(Tahereh Mafi)...sunt foarte multe.
Eu citesc aceste serii si nu numai.Chiar imi plac.happy