| anonim_4396 a întrebat:

va rog sa-mi spuneti si mie cei care stati prin bucuresti un magazin de arte plastice de unde sa-mi iau si eu vopsele in ulei si sevalet si daca se poate cam care ar fi preturile
va multumesc

3 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Un astfel de magazin se afla in apropiere de Gara de Nord.Nu cunosc preturile.

| hugo a răspuns:

Hmm poti incerca pe unde se fumeaza de obicei nargilea in bucuresti, adica pe strada Valea Regilor, 16-20 Calea Victoriei... Centrul Vechi (Lipscani))... sper sa stii cam pe unde ma refer, acolo sunt sanse ff mari sa gasesti, preturile nu le cunosc.bafta multa!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pe langa facultatea de arte plastice. Din pacate mai mult nu stiu, nu prea am treaba in zona, dar stiu ca sunt niste "hrube" pe acolo, au materiale, mulaje de ipsos, sevalete si cam tot ce ii trebuie unui "artist". Ca si ceilalti, preturi nu stiu, dar mai ai si varianta on line: http://www.koh-i-noor.ro/index.php?caT=22&caT=22,233