| nyoentox2002 a întrebat:

Ce inseamna sa fii iubitor de securitate? Mai pe intelesul meu vreau

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Spune in ce context e asta

| nyoentox2002 explică (pentru sierra1):

Gen am cautat pe google calitati si defecte zodiei mele Taur si la defect era Iubitor de securitate

| sierra1 a răspuns (pentru nyoentox2002):

Pacifist, liniștit, necombativ

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adică îţi place siguranţa de orice fel, materială, sentimentală, emoţională, nu vrei să ieşi din zona ta de comfort ci mai degrabă vrei stabilitate pe toate planurile. Nu-ţi place şi nu vrei să rişti să te avânţi în necunoscut, ci vrei să premeditezi totul de dinainte ca să nu ai parte de surprize neplăcute.

| Flavianadx a răspuns:

Sa iubesti securitatea, sa faci sex cu ei laughing