| Panda1012 a întrebat:

Dau funda.
Ma ajutati si pe mine cu un sfat?
Merci anticipat!
PS: Abia am inceput sa scriu carti, asta fiind prima incercare pe care o sustin, deci imi pare rau pentru. toate greselile aparute in carte.

7 răspunsuri:
| corolav a răspuns:

Despre care " asta" e vorba, că tu nu ne-ai prezentat nimic asupra căruia noi ar trebui să ne dăm cu părerea.
Cît despre greşeli, la ce anume greşeli faci tu trimitere?

| KateMiddleton a răspuns:

Ai formulat intrebarea gresit, dar probabil te temi sa nu ai greseli gramaticale in carte, nu-i asa.Sa nu-ti fie teama, asta e doar inceputul. Daca vei deveni un scriitor renumit oricum se va controla totul la redactie.Important e continutul cartii, cat de bine e formulat textul.Asa ca scrie mai departe, peste un timp se va automatiza informatia si vei scrie fara greseli.
Bafta! Restul calitatilor le posezi pentru a fi un scriitor adevarat.Cand iti publici cartea sa-mo trimiti si mie un exemplar, ok? Funda?

| Panda1012 explică (pentru KateMiddleton):

Aww! Sigur ca-ti trimit cartea! Dar funda ti-o dau putin mai tarziu, vreau sa vad si alte raspunsuri, ok?

| KateMiddleton a răspuns (pentru Panda1012):

Mersi,cu un autograf please! Vreau sa ma laud, carte plus autograf si inca personal.
Daca nu mai sunt alte raspunsuri imi dai funda? Multumesc!
Cit mai multe succese creative!

| sabin89 a răspuns (pentru KateMiddleton):

Funda intarzie sa apara. Ce-o fi patit Panda?

| DuncaClaudiu a răspuns:

Deci: greselile pot aparea la oricine, nu exista nimeni perfect.

| Copildeciocolata a răspuns:

Ai cumva cont pe wattpad?